Tekmovanja

ponedeljek, 07. november 2022, 09.42

Dečki suvereno v 1. ligo!

Vikend je za naše ekipe bil tokrat zelo naporen. V soboto dopoldan so dečki nastopili v Kanalu, članska ekipa je doma zabeležila prvo zmago, nedeljo pa so mladinci odigrali prvi turnir 1. mladinske lige v Mariboru.

 V soboto je naša ekipa dečkov nastopila prvič po osvojenem naslovu državnih prvakov v tej kategoriji. Nastopili so v 2. krogu kvalifikacij za 1. ligo v Kanalu. Na turnirju so naši fantje tokrat bili za klaso boljši nasprotnik in nadaljujejo serijo neporaženosti v kategoriji U15. V prvi tekmi so z 2:0 (5,4) premagali Calcit Volleyball, nato pa še Salonit Anhovo, prav tako z 2:0 (13,6). Z osvojitvijo 1. mesta na turnirju so se direktno uvrstili v 1. ligo za starejše dečke (U15). Pod vodstvom trenerja Ježa so za Fužinar nastopili: Ručigaj 23 točk, Slatinšek T. 20, Skudnik 16, Maček 5, Zmagaj 3, Jošt 2, Merkač 1, Abraham (L) 1 in Slatinšek O..

Članska ekipa je v soboto zabeležila prvo zmago, na domačem parketu je padel Salonit Anhovo s 3:0. Čestitke trenerju in vsem igralcem!

V nedeljo so na 1. turnirju 1. lige nastopili naši mladinci. V Mariboru so najprej v izjemno izenačeni tekmi izgubili proti Calcit Volleyu z 2:1 (23,-24,15), v drugi tekmi pa je bil od naših fantov boljši Merkur Maribor z 2:0 (18,24). Tokrat fantje niso uspeli priti do zmag, a so se kljub temu dobro borili in bodo vsekakor neugoden tekmec v nadaljevanju prvenstva. Pod vodstvom trenerja Ježa so za mladince Fužinarja nastopili: Ranc 34 točk, Navodnik 13, Drevenšek 8, Križanič 6, Mesner 5, Kokol, Dobrodel, Zmagaj, Jamnik in Hribernik (L). Naslednji turnir ekipo čaka 20. novembra v Šempetru.

OKF

Read 153 times

Informacije

Odbojkarski klub Fužinar Metal Ravne

Na gradu 6

2390 Ravne na Koroškem

040 833 611

info@okfuzinar.si

 

Odbojkarska šola

040 833 611

sola@okfuzinar.si