Tekmovanja

nedelja, 03. november 2019, 13.16

Člani po hudem boju do prvega poraza

Članska ekipa Fužinarja je po štirih zaporednih zmagah tokrat tesno izgubila v Brezovici s 3:2.

Dvoboj dveh neporaženih ekip so bolje začeli domači, ki so povedli z 1:0. Brezovica je tudi bolje začela drugi niz, a Fužinar se ni predajal in po začetnem zaostanku niz spreobrnil v svojo korist in izenačil na 1:1. Razigrani domačini so ponovno prevzeli pobudo in povedli z 2:1, kar pa ni strlo igralcev Fužinarja, ki so se ponovno vrnili v tekmo z izenačenjem na 2:2. Odločilni peti niz sta bili ekipi zelo izenačeni, na koncu pa so tudi z nekaj sreče domači uspeli dobiti odločilni niz s 15:12. Ekipa Fužinarja ni prikazala najboljše predstave, zato vsekakor ostaja grenak priokus. A po porazu se bo potrebno pobrati, nova priložnost za zmago bo že v četrtek v pokalnem tekmovanju. Fužinar gostuje pri PRO Volleyu v Mariboru.

Naslednja domača tekma bo v soboto, ko bosta obe naši ekipi nastopili v domači dvorani. Prva tekma bo med Fužinarjem II in Panvito Pomgrad II, člani pa bodo ob 19. uri igrali proti Mariboru II. Vabljeni.