Tekmovanja

ponedeljek, 06. december 2021, 09.39

Ekipe Fužinarja do novih zmag!

V preteklem vikendu so naše ekipe bile spet aktivne, tokrat na gostujočih parketih. V soboto dopoldan so v sklopu prvega kroga prve lige dve zmagi zabeležili starejši dečki, popoldne je bilo v znamenju zanesljive zmage članov v Radencih. V nedeljo so na tretjem turnirju 1. lige nastopili še mladinci, ki so zabeležili poraz in zmago.

V soboto so prvo ligo za starejše dečke odlično pričeli naši fantje, ki so nastopili v Mariboru. V prvi tekmi so varovanci trenerja Ježa premagali Braslovče z 2:1 (-23,21,12), v drugi tekmi pa še vrstnike iz Ljubljane z 2:0 (16,19). Za dečke Fužinarja so nastopili: Hribernik 22 točk, Slatinšek 13, Ručigaj 13, Skudnik 6, Maček 4, Zmagaj 4, Jamnik 1, Slatinšek O., Pavlovič, Jošt in Abraham. Po uvodnem krogu naša ekipa zaseda 2. mesto na lestvici 1. lige dečkov. Fante naslednji turnir čaka v soboto 18. decembra, ko bodo na domačem parketu nastopili proti Mariboru in Braslovčam.

Soboto ob 18. uri so v 10. krogu 1.B lige v Radencih nastopili člani. Z mladi ekipo Radencev so opravili suvereno s 3:0 (9,19,20), priložnost za igro pa je trener Veličković lahko namenil vsem igralcem, ki odlično opravili nalogo in prišli do devete zmage sezone. Za Fužinar so nastopili: libera Golob in Knuplež, Lednik, Fink 9 točk, Ranc D. 1, Pušnik 6, Mori 5, Ranc V. 7, Makaš 2, Levar 4, Hribernik, Vučetić 4, Plesec 8 in Kasnik 1. Ekipa Fužinarja še naprej zaseda 1. mesto na lestvici. Naslednja tekma naše člane čaka v petek ob 18. uri, ko na Ravnah gostuje Korvolley Mislinja.

V nedeljo so v 3. krogu 1 mladinske lige v Stranjah pri Kamniku nastopili mladinci, ki so v prvi in zelo izenačeni tekmi izgubili s Calcit Volleyem z 2:0 (29,23), potem pa so nalogo odlično opravili proti Krki in zmagali z 2:0 (16,17). Pod vodstvom trenerja Ježa in pomočnika Veličkovića so nastopili: Ranc 30 točk, Fink 15, Hovnik Rožen 8, Navodnik 6, Hribernik 2, Mesner 1, Robnik 1, Križanič 1, Beondič, Kokol, Drevenšek, Pakar in Krajnc. Naša ekipa trenutno zaseda 6. mesto na lestvici 1. mladinske lige, naslednji turnir pa jih čaka v nedeljo 16. januarja, ko bodo gostovali v Črnučah.

OKF

Read 239 times

Informacije

Odbojkarski klub Fužinar Metal Ravne

Na gradu 6

2390 Ravne na Koroškem

040 833 611

info@okfuzinar.si

 

Odbojkarska šola

040 833 611

sola@okfuzinar.si