Tekmovanja

sobota, 23. november 2013, 21.57

Calcit na Ravnah boljši s 3:0

Začetek drugega dela prvenstva se je začel s porazom proti Calcit Volleybalu s 3:0.

V uvodnem nizu sta ekipi igrali na visokem nivoju, nobeni ekipi pa ni uspelo priti do večje prednosti. Niz je bil vseskozi napet, končal pa se je z zmago gostov s 25:27. Tudi drugi niz se je pričel zelo podobno kot prvi. Fužinar se je boril, Kamnik pa je držal svojo igro. Šele v drugi polovici seta se je uspelo gostom nekoliko oddaljiti, kar je zadostovalo za zmago s 25:21. Tretji niz pa so nekoliko slabše odigrali igralci Fužinarja, tako da se je tekma zaključila z rezultatom 3:0. Zadnji niz se je končal s 25:16. Kljub poškodbam pri ekipi Calcit Volleyballa se je izkazala njihova dolga klop, igralci Fužinarja pa bodo nove točke iskali v soboto v Šoštanju.