Tekmovanja

nedelja, 29. november 2015, 18.39

Člani izgubili proti ACH-ju, kadeti do A lige

Članska ekipa Fužinar Metala Ravne je izgubila še deseto tekmo. Tokrat jim ne gre zameriti ničesar, saj je bil ACH Volley pričakovano boljši nasprotnik. Vikend pa so nam polepšali kadeti, ki so si z dvema zmagama že priigrali A ligo, v kateri nastopajo najboljši slovenski klubi.

Člani so pred okoli 400 gledalci morali priznati premoč ACH-ju, ki so z odličnim servisom prepričljivo osvojili prvi niz, Fužinar pa ni mogel priti do svoje igre. Tudi v drugem nizu in tretjem nizu se je zgodba ponovila, domači trener je veliko poizkušal tudi z menjavami, ampak te niso prinesle preobrata. Fužinar svoje misli že preusmerja na nadaljevanje prvenstva, kjer bodo morali začeti zmagovati, če želijo obdržati priključek z ostalimi ekipami. Za ACH so največ točk dosegli Mochalski in Terpin oba po 11, po 8 pa sta jih dosegla Kozamernik in Walker. Za Fužinar pa so nastopili: Stravnik 3, Jež M., Lednik, Šavc, Borko, Tomaž 1, Jaž J. 7, Valentan 5, House 1, Libnik, Cuevas 4, Čuk, trener Nikolić.

V nedeljo pa so nastop v Hočah z odliko opravili kadeti Fužinarja, ki so pod vodstvom trenerja Ježa zmagali obe tekmi. Prvo proti Framu, drugo pa proti Šoštanj Topolšici, obe z 2:0. S tem so si že en turnir pred koncem kvalifikacij priigrali nastope v A ligi, kjer nastopa 12 najboljših slovenski ekip. Za kadete so nastopili: Ranc 13 točk, Adam 13, Maklin 12, Gradišnik 11, Mori 9, Golob 6, Primik 1, Slemenik, Lešnik, Ramšak. Ekipi čestitamo in ji želimo čimveč zmag tudi v nadaljevanju sezone.