Obvestila

sobota, 20. avgust 2016, 06.27

Ravenski dnevi tudi z odbojko

Ravenski dnevi 2016 bodo potekali tudi v znamenju odbojke, saj Odbojkarski klub Fužinar prireja tudi Odbojkarske treninge za vse! Ti so namenjeni dečkom od 12. do 16. leta starosti in so brezplačni.

 Treningi bodo potekali od ponedeljka 22. do petka 26. avgusta, namenjeni pa so vsem, ki bi radi bolje spoznali ta šport in se morebiti tudi vključili v proces treninga pri našem klubu. Treninge bo vodil naš profesionalni trener Mitja Jež, profesor športne vzgoje, ki v našem klubu in reprezentancah deluje že od leta 2010. Pri delu mu bodo pomagali tudi drugi trenerji, v kolikor bi se treningov udeležilo več mladih. Na treningih bo mogoče spoznati način dela v odbojki, kot tudi osnovne odbojkarske elemente kot so zgornji in spodnji odboj, ter napadalni udarec. Tisti, ki pa so te že osvojili pa se bodo lahko priključili tudi našim najboljšim kadetom, ki so lansko leto osvojili odlično 6. mesto v Državnem prvenstvu in bodo tudi letos napadali medalje v prvenstvu.

Vabljeni torej na aktiven in športen teden, vsi treningi pa bodo od 17. do 19. ure v športni dvorani Prežihovega Voranca.

OK Fužinar

Last modified on torek, 16. oktober 2018, 20.28

Informacije

Odbojkarski klub Fužinar Metal Ravne

Na gradu 6

2390 Ravne na Koroškem

040 833 611

info@okfuzinar.si

 

Odbojkarska šola

040 833 611

sola@okfuzinar.si