Po letu 2010, ko se je zamenjalo celotno vodstvo kluba, so prišli tudi novi cilji in smernice za prihodnost.

• Graditi na organiziranosti kluba, izobraževanju in napredovanju lastnega kadra in promoviranju odbojke na Koroškem.
  • Klub si želi imeti vrhunsko odbojkarsko šolo za mlade odbojkarje in v proces vadbe vključiti čim več dečkov. Dolgoročno pa je cilj kluba tudi uvrščanje na najvišja mesta v državnih prvenstvih v vseh starostnih kategorijah.
  • Članska ekipa si je po nekaj letih priborila nastope v 1. DOL, kjer ima OK Fužinar zaradi bogate zgodovine in tudi rezultatov vsekakor mesto. Cilj kluba v letošnji sezoni je obstanek med prvoligaši, v prihodnje pa vsakoletno nastopanje v 1. državni odbojkarski ligi.

Termini vadb in treningov

OŠ Koroški jeklarji

Vadba: pet. 15.30-16.00

OŠ Prežihovega Voranca