V preteklem tednu se je v prvi ekipi zgodilo marsikaj. Vodstvo kluba se je odločilo prekiniti pogodbe z obema Srboma Dojčilovićem in Rakićem, tako da bo Fužinar do konca sezone igral le z domačim kadrom. Ekipo so dopolnili mlajši igralci iz mladinske šole. Kljub temu je bila ekipa Fužinarja zanesljivo boljša od Calcit Volleya II s 3:1.

V tem tekmovalnem vikendu so bili na parketu le igralci prve ekipe. Prvič so nastopili z domačo zasedbo, a to se na igri in tudi rezultatu ni kaj prida poznalo. Pod vodstvom trenerja Veličkovića so nastopili: Lednik, Šavc, Levar, Ranc, Valentan, Glinšek, Libnik, Golob, Tisovnik Enci, Primik, Adam in Jež. V prvem nizu so domači krenili odlično in si hitro priigrali visoko vodstvo, ki so ga do konca niza le še povečevali in ga na koncu osvojili s 25:14. Gostje so se v drugem nizu zbrali, bolje servirali, domači pa so se nekoliko uspavali, zbudili pa so se šele v končnici. A kaj več kot približanje nasprotniku niso uspeli, gostje so z dobljenim drugim nizom s 25:22 izenačili tekmo na 1:1. A v nadaljevanju so mladi igralci Fužinarja prikazali boljšo igro in zanesljivo dobili zadnja dva niza s 25:15, s tem pa zabeležili že štirinajsto zmago v sezoni. Čestitke ekipi za nove tri točke.

Naslednja tekma čaka Fužinar v petek, ko gostujejo v Mariboru pri ekipi PRO Volley.